10 Dakika İçerisinde Yüz Makyajı

Kadınlar bir yere giderken yüz güzelliğine önem vermek zorunda.Bunun için de uzun süre boyunca ayna karşısında makyaj yaparak zaman kaybediyor. Bu zamandan tasarruf için makalemizi iyi okuyun. Öncelikle cildiniz nemlendirici kreminizi sürün ve 1 dakika bekleyin. Fondöteni uygulamadan önce, 1 kağıt mendille, fazlalık kremi alın. Yüzünüzdeki minik leke ve kusurları yok etmek için, cilt tonunuzdan 1 ton açık, sıvı 1 fondöten tercih edin. Koyu dairelerden ve küçük lekelerden başlayarak, hafif darbelerle bütün yüzünüze uygulayın.

30 saniyede, far seçiminizi kaşlarınızın meydana getirdiği yay boyunca, sünger-köpüklü aplikatörle uygulayın.Gözleri daha ön plana çıkarmak için 60 saniyeniz var. İfadeli gözler için, üst göz kapaklarınızın ortasından başlayarak dış uçlarına doğru çizin. Kaşları şekillendirmek için size yarım dakika yeter. Her zaman kaşlarınızla bitirin. Nötr 1 kaş kalemiyle, kaşlarınızı yeniden şekillendirin.

Şekillendirmek için 60 saniyeniz var. Hatasız- kusursuz dudaklar için, rujunuza yakın tondaki dudak kalemiyle, dudaklarınızı çevreleyin. Bu şekilde, ufak tefek kaymaları engelleyebilecek ve rujunuzun kalıcılığını artırmış olacaksınız. Renklendirmek için, seçeceğiniz bir tonla, dudaklarınızı renklendirin. Daha belirgin hatlar için, dudak fırçası kullanın. Rujunuza yakışan bir tonunu tercih edeceğiniz parlatıcınız ile, dudaklarınız ışıltısıyla göz kamaştırmaya hazır.

Etiket:

Diğer Sağlık Bilgileri

Yorum Yaz